Pastrk, Vork’un dikenli uşağı, dedi. Ekolardan ve sucuklardan bahsediyordu, Krejm’den bahsediyordu.

AMate

Global Mod
Global Mod
Sağlık sorunları nedeniyle hala oynamayan Jakub Vorek liderliğimizdeydi. Dünya koçluk primi nasıldı?
Harika! Bence bu konuda da bir geleceği olabilir. Harika pişirdi ve ona çok yakıştı!

Peki eski futbol menajeri Petr Echo’ya golünüzde nasıl yakıştı?
Harika da. Teyzemin odasında uyuyakaldık ve zavallının orada yıkanmasına izin verdik. Gerçek dışı olan futbol kariyerine şapka çıkartıyoruz. Böyle hokey ayakkabılarını giyip glmanski kıyafetiyle binmek hiç eğlenceli değil. Onunla buzdaydım ve bunu nasıl öğrendiğine güldüm.

Herhangi bir iyileşme oldu mu?
gün, ama Litvanya sosisim vardı. O harikaydı!

Hayranlar ne olacak?
Bir hayran imza için beni şaşırttı. Havov’un dördüncü çeyreğinden ortak bir fotoğrafa imza atmak için yazdı. Sınıf arkadaşımdı ama onu hatırlamıyordu. Pek çok insan imza için içiyordu ama hava soğuktu. Mümkün olduğu kadar çok insanı mutlu etmeye çalıştık.

Rahmetli efsane Peter Klm’e haraç ödendi, bu yüzden onun dublörleriyle akışa başladınız.
Herkesle oynamaya çalıştık ve onlarla da oynayabildiğim için mutluyum. Ve onları kişisel olarak tanıyın, sadece ekstra bir ligde onlara bakmayın.

program nasıl
Bu bir köstebek, birazdan kırlara uçacağım (Pastrk’ın ortağı nereli?), sezon hazırlıkları orada devam edecek. Ve yarı yolda Amerika’ya taşındım.

Boston efsaneleri Patrice Bergeron ve David Krej olmadan sezon farklı mı olacak?
Kendi kendine kredi. Boston efsaneleri gitti, uzun süre oradaydılar. Değişim büyük olacak. Bakalım nasıl devam edeceğiz. Geçen yıl her iki tarafta da başıma her şeyin gelebileceğini öğrendik. N cl playoff yapacak ve göreceğiz.

Litvnov’daki Ivan Hlinka Kış Stadyumu ve Zpase Legends’ta hokey ünlüsü David Pastrk.

NHL’deki sonu hakkında Krejm ile konuştun mu?
Geçen yıl köpekle gitmeyi planlamadığımızı itiraf etmeliyim, onu kendi haline bıraktım. Bir de tabii ki evdeki bazı sorumluluklarım var. Bir süredir arkadaşız, bunu sezon boyunca konuştuk. Bu bir koda. Onu bir arkadaş olarak olduğu kadar takım arkadaşı olarak da özleyeceğim.

Pekpilo’ya karşı kararı?
Bir süre ona baktım. Sadece iki çocuğum var ve aile her zaman önce gelmeli. Buna çok bağlı.

Bir kızı, Freya Ivy, Nisan ayında doğdu. nasılsın
Vizyonu vardı, baba rolünü çok iyi üstlenmişti. Bu ikinci. Ptelkyn ve kızı stadyumda değildi. Serginin televizyonda olacağını öğrenince evde izlemeye karar verdiler.