Petr, tekrar geri döndüm. Hokey kalesinde 62 top çalma yakaladı: Katliam!

AMate

Global Mod
Global Mod
11 yaşındaki futbol efsanesi, bu kez hokey formasıyla 39 numarayla maçın en iyi oyunu ödülünü aldı.

2009-10 sezonunun tamamında Premier Lig’de Streatham’a karşı yaptığı hamlenin aynısını yaptı ve 34 pas yakaladı.

8 Ocak 2023, 23:29 pspvek arşivlendi: 9 Ocak 2023, 19:41

Çok uğraştık ve sonunda başardık. Mücadele ruhumuz ve kararlılığımızla bir nebze olsun övgüyü hak ettik, sonunda cevap verdi, ilk başta performansı hakkında yorum bile yapmak istemedi.

Onun kötü performansını sadece buz hokeyi sevmeyen İngiltere gördü. Haberlerde kaskın arkasında alışılmadık derecede keskin, keskin ve konsantre olduğu söyleniyor. Bu arada, sen patenlerin üzerindeyken ve yalnızken hokey antrenmanımda üç saat yedi dakika harcadım. Size bunun ne kadar zor olduğuna dair bir fikir vermek için: Bütün saat içinde 3.329 kalori yaktı ki bu anormal derecede yüksek bir enerji girişidir.

Evet, muhteşemdi, sürekli senkronizeydim. Hatta bazen kelimeleri yemek zorunda kaldım. Ama adamlar bana yardım etti ve o da kiri, çamuru yakaladı.

Petr ech, futbol kariyeri boyunca hokey kalesinde durdu. Zamanı olduğunda ve Chelsea ya da Arsenal’deki zorlu deneme için hava sıcak olmadığında, Guildford’daki dikenli mücadeleye gitti. Daha sonra Chelmsford Chieftains’e transfer oldu ve bu yaz Oxford’a kaydoldu. Her gün çocukluk hayalini gerçekleştiriyor: Bir tuzakla ve patenlerle canlı balık yakalamak.

İngiliz hokey sistemi olarak adlandırılan Ulusal Buz Hokeyi Ligi’nde en yüksek müsabakada oynadı. Oxford, Decathlon Division South’ta oynuyor. Ve Streatham’a karşı kazanılan zafer değerlendiriliyor: Çabaya ve kurtarma şansına değdi çünkü sezonun başlangıcı onlar için pek iyi gitmedi. Bir işe ihtiyacımız vardı. Üstelik Streatham üst üste turnuvayı kazanan ve en iyiler arasında yer alan isim. Onlara içmediler, yüzde yüz öyleydiler. Favoriyi yendik. Kendimizi güvende hissetmemizi sağlayın ve umarım bundan geri döneceğiz.