‘rangoli’ Buluşması, Battaniyelerin dağıtılması ‘denetim Haftasını’ Kutlayın | Allahabad haberleri

AMate

Global Mod
Global Mod
Prayagraj: Hindistan Denetim ve Muhasebe Departmanı tarafından 16-24 Kasım tarihlerinde kutlanan Denetim Haftası münasebetiyle devam eden kutlamalar sırasında Pazartesi günü ‘rangoli’ yarışması düzenlendi.
Yarışmaya birim çalışanları ve yakınları katıldı. Abhilasha Jaiswal, sanat eseri için birincilik ödülüne layık görüldü, Ayushi Jaiswal ikinci oldu ve Archana Pandey ve Yatika Mandalı birlikte yarışmada üçüncülük elde etti. Deepika Tiwari ve Swasti teselli ödülleri aldı.
Pazartesi öğleden sonra Baş Muhasebeci tarafından Samajik Sahbhagita Karyakram’ın altında battaniyeler dağıtıldı. Bijay Kumar Mohanty Sangam’da. Baş Denetçi (Muhasebe ve Hukuk)-II, RK Solanki ve Kıdemli Baş Muhasebeci Yardımcıları/Genel Muhasebeci Yardımcıları dahil olmak üzere bölümün diğer üst düzey yetkilileri ve firmanın diğer görevlileri/personelleri hazır bulundu. Denetim görevlisi yardımcısı, “Departman tarafından geniş çaplı bir temizlik kampanyası planlandı ve aynısı Sangam bölgesi ve çevresinde ve Hindistan denetim ve muhasebe departmanının ofis binalarında da gerçekleştirilecek” dedi. Rajesh Kumar Tiwari.