Rus tembeli mi? Mümkün değil! Kučerov kendine özgü tarzıyla üstünlük sağlıyor ve iltifatlar topluyor

AMate

Global Mod
Global Mod
Bir buz sanatçısının ardından takım arkadaşı Blake Coleman geliyor.

Bir sihirbaz olan Detroit koçu Derek Lalonde onu aradı.

Hokey'den Albert Einstein ve ben de Tamp Jeff Halpern'de yardımcı antrenörlük yapıyoruz.

Taraftarların, uzmanların, takım arkadaşlarının ve rakiplerin büyük ilgisini çeken birçok takma ismim var.Hiç şüphesiz hokey diski de bunlardan biri. Ancak diğer hükümdarlar McDavid, MacKinnon veya Makar'dan bir tanesini kırdılar. Kasırga gibi buzun üzerinde parlamayın.

Buna ihtiyacı yok, rekabete hakim olmanın başka bir yolunu buldu. Denge, diskte sakinlik, dahice düşünme. Başlangıçtaki yetenekleri mevcut istatistiklerle kanıtlanıyor: sekiz kurtarış, 38 gol, 65 asist.

Tampa Bay'den Nikita Kuerov, Carolina'ya karşı oynanan maçta attığı golü takım arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

NHL'de 100 puana ulaşan tek oyuncuydu. Bunu üst üste ikinci kez başardı ve kariyerinde onaylandı.

Yöntemlerinin işe yaradığı çok açık. Diğer lp'lerin eksik olduğu parametrelerin değiştirilmesinin mümkün olduğunu kanıtlar.

Herkes buzda değil, spor salonuna gidiyor. The Athletic sunucusuna bildirdiğine göre, ben öyle bir yapıya sahibim ki, başkası değil, zamanında buzda ısrar etmek istiyorum.

Olağanüstü bir hızım yok, hala çok çevik değilim. Doğuştan bu işte iyi değilim, bu yüzden beynimi kullanmam gerekiyor, dedi ve devam etti: Birisi akşamları bira içmeye gidebilir, ben hokey oynamayı tercih ederim. Her belden aşağısı felçliyi tanımaya çalışıyorum, onun nerede güçlü olduğunu ve nerede zayıf olduğunu. Peki spor salonunda uyumayanlarınız? Onların peşinden geldiğimde diski bana vereceğini biliyorum.

Ligin en akılda kalıcı olmasa da en akılda kalıcı oyunlarından biri. Onun oyun tarzına hayranım. Kireç konusunda iyi olmasına rağmen ondan alacağımız çok şey var, sanki her zaman ne yapacağını biliyormuş gibi oyunu nasıl yavaşlatacağını biliyor, rakibi MacKinnon'la övünüyor ama ligin verimliliğinde onun hemen arkasında.

Her şeyden önce, turnuvanın en değerli maçına ilişkin Hart Trophy ile ilgili olarak konuşulacak iki üstünlük var. Colorado'da MacKinnon, Tampa'da Kuerov. Aksi takdirde NHL Edge portalının gelişmiş istatistiklerine göre Rus tonku, maksimum hız veya kayma mesafesi açısından en iyi oyuncular arasında yer almayacak. NHL'deki en hızlı oyun saatte yaklaşık 39 kilometrelik değerlere ulaşıyor, Kuerov sadece iki tanesini kaybediyor.

En azından keskin kavgalarda tembel olarak etiketlenmemelerinin nedeni de budur. Dahası, devre arası bir takımla bu kadar iyi istatistikler elde edebileceğini ancak hayal edebiliriz. İkinci en üretken takım arkadaşı Brayden Point'ten bin puan geride.

Bay Bjen Benzersiz, elit. Onun hakkında başka ne söyleyeceğimi bilmiyorum, bana şunu söyle, Jon Cooper onun hakkında övgüler yağdırdı.

Tampa Bay Lightning'den Nikita Kuerov, glu'ya seviniyor.

Savunmacı Victor Hedman, her savunmanın galip geldiğini söyledi. Steven Stamkos, onun prodüksiyonu olmasaydı play-off'ları düşünemeyeceğimize inanıyor. Gerçeklerden çok uzak olmayabilirim. Takılan gl'nin şairine aşık olmak mümkün. Tampa 208 sayı attı. Bir sayı olmayınca Kuerov bunların yarısını kaybetti. Başka bir gün, Tampa'daki küçük baloda yaptığınız gibi saldırgan karanlıkla yüzleşmeyin.

Yıldırım en başarılı yılını geride bıraktı. 2021'de Stanley Kupası'nı ve sonraki finalleri savunduktan sonra geçen yıl ilk turda berabere kaldılar.

Şu anda beşinci sırada yer alan Tampa, Doğu Konferansı'nda play-off'lara yükselen son yer. Sıkı durun, karar nisan ayında verilecek. Ve eğer Florida'dan gelen takım başka bir zafere ulaşmak istiyorsa, keten cevherinin en iyi formda olması gerekiyor.