Sml’yi yeniden başlat Zadin, “Birçok kişi beni sordu, bu bana zihinsel olarak yardımcı oldu” dedi.

AMate

Global Mod
Global Mod
Frenlerin gelişimi ve sakatlıkları üzerindeki yirmi yıllık yankısına rağmen, ücretsiz oyunlar pazarında büyük bir talep vardı.

Kulüpler gitmeme karar verdi. Benim için en iyi olan yeri çok araştırdım, bir grup genel menajer, teknik direktör ve farklı takımlardan oyuncularla konuştum. NHL’de geçirdiği onca yıldan sonra bile bana hala bu şekilde bakmaları zihinsel olarak bana yardımcı oldu, Zadina rahatlamıştı.

Aldığı yanıt, ilk korkularını hemen dağıttı ve onlarla birlikte pazara gitti: Yemeklerin istediğim gibi olmayacağından gerçekten biraz korktum. Ama çok kişi bana sordu. Umarım doğru seçimi yapmışımdır.

Pardubice yerlisi olması, Sharks koçu David Quinn ve menajeri Darren Ferris ile yapılan röportajı güçlü bir şekilde etkiledi.

Güzel bir sohbet ettik, ona nasıl yardım edebileceğimiz ve diğer yandan daha iyi bir hokey oyuncusu olabilmem için onların oyunumu nasıl geliştirebilecekleri konusunda anlaştık. Karar vermek için yeterince çaba sarf ettim. San Jose’nin doğru seçim olduğunu düşünüyorum.

Kaliforniya’da Zadina, elit iki çizgiye kolayca sığabilir, büyüyen karanlıkta aslan yelesi olarak görülmez. Quinn ona bu sezon için sağlam bir anlaşma yapacak.

Yeni ton postası maaşı yaklaşık 700 bin dolar azalarak 1.1 milyona inmek zorunda kaldı, ama hiç şüphe yok ki bir değişikliğe ihtiyacı vardı.

Zadina, bir süredir Detroit’ten ajanlarla ayrılmaktan bahsettiğimi açıkladı. Son birkaç sezondur sürekli sakatlandım. Zihinsel olarak dönüp durdu, zindeliğimi ve gücümü yeniden kazandığım bir gündü… En başından kestirme bir yol yapmak istedim.

Red Wings’de fiilen sürekli sıfırdan başladı, ancak bu organizasyonda beş sezon hayal kırıklığına neden olmuş olmalı.

O spor salonunda çok çalışırken diğerlerinin maçlarını tribünden izlemesi söz konusu bile olamazdı. Diğer oyuncular bir şans yakaladılar ve değerlendirdiler, harika oynadılar. Başka bir yere gitmek, yakalanmak ve eskisi gibi iyi bir oyun olduğumu kendime kanıtlamak istedim, çünkü radikal bir kadın arıyordum.

Eğitim kampı başladığında, her şeyin bana bağlı olduğunu biliyorum, terli bir gömlekle, 2018’de yedi gol attığı ve yüksek üretkenliğe geri dönmeyi umduğu gençler kampında seni yaşadım.

Filip Zadina, Gençler Dünya Kupası’nda Kanada’ya karşı yarı finalde attığı golden dolayı mutlu.

Yıldızların sayısını ve yeteneklerin biçimini sormak istiyorum. Ama özellikle karanlığa herhangi bir şekilde yardım ettiğimde. Akışta ve savunmada, blok yıldızda…

Alçakgönüllü bir performans, esas olarak elli bir eksi kutuda topladığı buz için beş puan. Zadina, NHL’de şu ana kadar 190 maçta 68 sayı (20+48) kaydetti.

Kim içeri, seni Tom Hertl’ün yanına koy.

Kesinlikle yapardım, buraya gelme sebeplerimden biri de oydu, şahsen tanımadığım bir hemşehrimden bahsetti. Ligin en iyi pivotlarından biri ve Martin Kaut’un da bana teyit ettiği gibi o da çok iyi biri, bu yüzden maçın hemen ardından bana mutlu olduğunu söyleyen bir mesaj attı. Beni mutlu etti.