Sparta vtz, pesilovky ama kötü. Hadi saçma sapan konuşalım Teğmen Hork

AMate

Global Mod
Global Mod
54. dakikada saha, savunma hattında Hank’in iki faulünü kaydetti ve Praan, çok sayıda ağırlıkla sorunu sona erdirmek için eşsiz bir fırsat yakaladı. Hatta alışılmadık derecede uygun bir durum karşısında ara verdiler.

Roman, karanlık toplantıda ne yapıyordun?
En azından bir çarşaf çıkarmak istedim çünkü elimizde çok vardı. Dikenden öğrendiğimiz etkileşimi konuşuyorduk.

Mola sırasında Sparta teknik direktörü Pavel Gross takıma talimat verdi.

Ve son olarak, Josh Kestner ve Pavel Kousal kalenin arkasında birleşince ve doğru anda çemberlerin arasından geçtiğinizde gol atıldı. Bu biraz yerine getirilmesi gereken bir görevdi, değil mi?
Aslında sadece öyle değildi. Stadyuma giderken etkileşimi kullandım, Kousy topa vurdu, sonra bana sert bir top gönderdi ve top betonun arasına yayılmaya çalıştı. Her gün kesinlikle kolay değildi.

Pesilovkov’un asıl sorunu başka ne?
Videoya bakmamız ve belki de oyunu basitleştirmemiz gerekecek. Hadi ikimiz de sıcak bir gün geçirelim ya da aptalca bir şey yapalım. Formda olduğunuzda, orada burada salınımlardan kolayca geçebilirsiniz, ancak yapmadığınızda işleri basitleştirmek zorundayız. Onlara karşı sadece bir hamle yaptık. Üzerinde çalışacağız.

4:0 kazandınız ama genel olarak kurtarma bile kararın başından itibaren pek net görünmüyordu, ne düşünüyorsunuz?
Başlangıç gerçekten pek iyi değildi, bize liderlik etmedi ve Kovy’e hak vermemiz gerekiyor (amaç Yakub Kov), bizi yıktı ve tüm kurtarmaya yardım etti. Olomouc kötü bir takım, bunu biliyorduk ama onlara en başından beri oldukça büyük başarı kazandırdık.

O kadar bariz görünüyordu ki tekerlekler yerinden fırlıyordu.
İlk golün ardından bile neredeyse yere düştüler.

İlk glemden sonra mı kırıldı?
Rahatladık. Zaplapnbh topun oraya düştüğünü söyledi, biraz daha iyi hareket ettik ve sonra kazandık.

Su kalesini açtınız, tüm durumu anlatabilir misiniz?
Diski aldık Josh (Kestner) aksiyonu bir kenara çekti ve bana güzel bir kıç verdi. J az önce ona çarptı.

Amerikan takımında nasılsın?
Evet ama demek istediğim daha önce çevresel görüşe sahiptim. Şapka çıkartılır, harika bir oyun ve oynaması keyifli.

Sabitlenmiş bir hareketin hayalini kurdunuz ama hayatınız boyunca neler değişti?
Muhtemelen kavgalarda bir gelişme daha, bir anda onlarla postta mücadele etmeye başladık… Kalenin önündeki alanda Olomouc’un harika oynadığını gördük ama öylece dolaşıp yarım dakika kazanamadık. üçüncüsü, önemli değil. Bu şarkı birbirine yapıştı.

Jani Lajunen, Olomouc belediye başkanı Jakub Sedelko’nun önünde duruyor.

Olomouc’a nasıl hazırlanıyorlar, size karşı ne oynayacaklarını ne zaman kesin olarak biliyorsunuz? Geçen sezon bize sadece o golleri attırdılar ve bizi iki kez mağlup ettiler.
Bu tk. Hepimiz ne oynayacaklarını biliyoruz, güçlü bir kalkanları var, büyük bir tonkaları var ve dikilitaşları daima birlikte savunup bloke ediyorlar.

Ama sonunda yayıldınız. Açık favori olduğu ancak Pardubice veya Vtkovic’in tarzına karşı oynamadığı böyle bir maçın üstesinden gelebileceği açıklamasına ne dersiniz?
karakterim. Burada çok sayıda deneyimli oyun var ve bu noktalar işinize yarayabilir. Elli iki turu kazanmayı beklemeyin, kriz olur ve gücümüz yettiğince çok çalışmamız lazım.