Tami’nin ilk turundan sonra kasiyerde pahalı olacak. O bir Mountfield keşfi

AMate

Global Mod
Global Mod
Ekstra ligde sezonun başlangıcını gerçekten izleyen biri varsa o da Hradeck Mountfield’dir. Brno gecesinin sorusu tamamen, yüzündeki olumsuzlukları araması gereken Polonyalı finaliste aitti.

Peki ya olumlu? Patrik Bartok’un yeni formayla ilk maçında attığı golün hesabını veya takım arkadaşları Tami ve Ale Jergl’in toplam 19 Kanada puanı topladığı gerçek düellolardaki ikinci akışın formunun onayını kontrol edebilirsiniz.

Brno, ekstra ligde de aynısını yapmaya hazır olduklarını kısa sürede gösterdi. Tami ilk periyotta skoru 0:2 yaptı, gol 0:3 olmadan önce sopayı hazırladı ve Marek Zachar da dokunuşunu ekledi.

Kişisel olarak memnunum, böyle bir başlangıcı hayallerimde bile hayal etmemiştim. Böyle bir prömiyeri gerçekleştirdiğim ve oyunu göreceli olarak sona erdirdiğimiz için mutluyum. Rimavsk Soboty’nin yirmi beş yaşındaki yerlisi, bunu tekmelememiz gerektiğini söyledi. Oliver Okuliar’ın tamamladığı tüm dizilişin karşılıklı etkileşimini övdü. Bol bol oturduk, buzda görüşürüz. Hazırlığın en başından itibaren başladık, sonra detaylara ince ayar yaptık. Oraya düşmesine sevindim. Kasada çok param olacağı bana açık.

Mountfield onda keskin bakışlı ve hukuktan zevk alan, ayakları hızlı bir başka dövüşçü buldu.

Alex iyi bir performans sergiledi. Kaliteli bir oyuncu olduğunu biliyoruz, Slovakya temsilcisi. Ama bireyleri ayırmayacağım. Bu Alex’le ya da bir bireysellik günüyle ilgili değildi. Tom Martinec ekip üyesini övdü; uyumlu, mücadele eden ve ilişkinin peşinden giden biriyle ilgiliydi.

Hradec’in tonk’u Ale Jergl, Brno kalesinde Dominik Furch’u buluyor.

Kometa açısından, kendi taraftarı önünde alınan sonuç acımasızdı ancak Hradec’in galibiyeti hak edilmişti. Ev sahibi takım maçı 30:17 kazandı ve ardından Brno savunması hem gol hem de gol atabildi.

Burada sunduğumuz etkinlik uyguladığımız oyun sisteminin sonucudur. Saldırmaya, kaymaya, duvara baskı yapmaya cesaret ediyoruz. Yüzlerce kıyafet. Ancak bu şekilde teste tabi tutulduğunda Tami takımını neyin süslediğini ve Brno takımında neyin eksik olduğunu anlayabilir.

Maçın başlarında konuk takım, özellikle zayıflamış bir takımla Bartok’un Premier Lig şampiyonluğuna ulaşmasına yardımcı olmayı kendi formasıyla düşünebilirdi.

Hradec golü Patrik Bartok’u iş başında

Sanırım bunu ilk kez teyzemin hikayesinde düşündük. Ama bunu kavgayı bırakacak şekilde kastetmedik. Aynı çatı altında toplanmak, duvara yaslanıp toit olmak gerektiğini biliyorum. Tami, işler sıkıştığında küçük bir hata yaparsınız ve sonra paraya çevirmek daha kolay olur, biz de bundan kaçınmak istedik, dedi Tami.

Geçtiğimiz sezon oynanan maçta Hradec, 135:16 dakika boyunca Komety’den gol atamadı. Bunun için bir tarifimiz olduğunu söyleyemem. Bugün astnj’daydık. Özellikle Kometa’nın çok sayıda atasının olduğu ilk üç aylık dönemde nöbetler geçirdi. Kaçınmamız gereken birçok hata yaptık. Martinec, özellikle Kometa’yı yöneten kardeşi Patrik açısından maçın dengeli ve detayların belirleyici olduğunu ve sonucun ona neşe vermediğini değerlendirdi.