Tk durumu karanlıkta yükselişte. Under mm anci, Rittich’te NHL için savaşacak

AMate

Global Mod
Global Mod
NHL için savaşmaktan ve orada olmaktan memnunum, diye gülümsedi golcü, yalnızca geçmişte Calgary, Toronto, Nashville’de ve son olarak da Winnipeg’de çalıştı.

Gerçek şu ki, kariyerinin çoğunda iki numaralı kaleci rolünü oynayan Rittich’in pozisyonuna girmek yine kolay değil.

Cam Talbot ve Phoenix Copley ile karşılaştırıldığında Kaliforniya’dan takımın en genç üyesi olmasına rağmen, aynı zamanda en az parayı alan kişidir. Önümüzdeki sezon 875 bin dolar kazandı.

Bu yıl kaleciler için az yer vardı ve çok fazla boş gol vardı. Yani, bu açıdan, uzun bir geri dönüş yolculuğuydu, dedi Rittich, onun hakkında hemen birkaç şey daha yedim. Tüm artıları ve eksileri bir araya getirdik ve Los Angeles en iyisi çıktı.

Ve kesinlikle sadece Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en kalabalık ikinci şehir yaşamak için hoş bir yer sunduğu için değil.

Tabii bunda ailenin de rolü büyük. Ancak 2012 ve 2014’te iki kez Stanley Kupası kazanan Rittich, Kings’in çok yetenekli, yetenekli oyuncuları olduğunu söylüyor.

Winnipeg Jets’ten David Rittich, Colorado Avalanche’a karşı Denis Malgin’i alt etmeye çalışıyor.

Bir süredir kapalıydılar ama son birkaç yılda işler tersine döndü ve tekrar çıplak oynuyorlar, bilirsiniz. Son iki sezonda, Krallar playoffların ilk turunda güçlü Edmonton ile berabere kaldı. Genç olduğunuz deneyimli bir oyuna sahip olun. Onlarca gol atarak iyi yolda olduklarını düşünüyorum.

Aynı odada sadece Jets’ten güzel takım arkadaşı tonk Pierre-Luc Dubois ile değil, Calgary’de bir yıl birlikte çalıştığı Talbot ile de yeniden buluşacaktır.

En azından Rittich’i çalacak birini tanıdığın bir yere gitmek her zaman daha iyidir. Tamamen yabancı bir ortama gidiyorsunuz ama kiminle olduğunuzu biliyorsunuz. Ama benim için kampa hazırlanırken bir şeyler içmek ve olabilecek en iyi ışıkta gösteriş yapmak için iyi bir zaman olacak.

NHL’de şimdiye kadarki en başarılı sezonlarda Rittich, Calgary için 45 ve 48 düello yakaladı. Son birkaç yılda kurtarma payı 20 puan civarında. Los Angeles’ta ne yapacak?

Kompozisyon karartılacak ve ondan sonra gelen Rittich ürünü değil, üst yapıdır. Km al: Savaşacağım ve ne getireceğini göreceğiz.