Up Board: sahte sınav adayları: Up Board okulları tanımayı durduracak | Allahabad haberleri

AMate

Global Mod
Global Mod

Prayagraj: YUKARI orta öğretim konseyi (UPSEB), devam eden süreçte gerçek adayların karşısına çıkarken taklitçilerin yakalandığı okullardaki akreditasyonu geri çekme sürecini başlatacak. YUKARI işareti sınavlar.
Ayrıca Kurul, bu tür okulları sınav merkezlerinden de kesin olarak çıkaracaktır.
Hareket, Kolej’in sınavlarda haksız yolların kullanımını izlemeye yönelik sıfır tolerans politikasının bir parçasıdır. Kurul yetkilileri şimdiye kadar 100 taklitçiyi yakalamayı başardı. Yönetim Kurulu Sekreteri Divya Kant Şukla Dairenin tüm yetkililerinin bu karardan haberdar edildiğini ve tüm hassas araştırma merkezlerinin sürekli gözetim altında olduğunu söyledi. Pazartesi günü, 10. sınıf (ilk vardiya) için bilim ödevleri ve 12. sınıf (ikinci vardiya) için matematik ve biyoloji ödevleri vardı.
Ortaokula toplam 31.11.714, liseye ise 15.84.418 başvuru yapılmıştır. Kolej, bölge müdürlükleri aracılığıyla Pazartesi günkü sınav için 2800 sınav merkezinin kasasını kontrol ettirdi.