Up Board: Up Board sınavı tamamlandı, bu yıl 41’den fazla öğrenci sınavdan ayrılıyor Allahabad haberleri

AMate

Global Mod
Global Mod

PRAYAGRAJ: UP Orta Öğretim Kurulu tarafından yapılan 12. sınıf kurul sınavları Cumartesi günü kapandı. bu yönetim kurulu sınavı ortaokulun kendisi Cuma günü Sosyal Bilimler gazetesiyle sona ermişti.
Bu yıl toplam 58.85.745 aday arasından 4.31.571 öğrenci devamsızlık yapmıştır. Bunlardan 2.08.953’ü 10. sınıftaki öğrenciler ve 2.22.618’i orta seviyedeki öğrencilerdi.
Buna göre YUKARI işareti Sekreter Dibya Kant Shukla, “Kurul bu yıl tarih yazdı çünkü belki de otuz yıl sonra kurul sınavları kağıt sızıntısı, toplu kopyalama, soru kağıtlarının yeniden düzenlenmesi, yeniden düzenlenmesi gibi herhangi bir büyük ya da küçük olay olmaksızın gerçekleştirilmiştir. Muayene vs.” Bu, kurulun su geçirmez düzenlemesi nedeniyle oldu diye ekledi.
Şukla ayrıca, sınavların başladığı 16 Şubat’tan bu yana farklı ilçelerden 133 taklitçinin de yakalandığını söyledi. Sekreter, “Bütün Munna Bhai’ler hapse gönderildi ve yönetim kurulu tarafından yakalandıkları okulları soymak için harekete geçti” dedi.
Ayrıca, bu yılki anketlerin güçlü bir dört katmanlı ciltlemede tutulduğunu da sözlerine ekledi. Bunun sonucu, soru destesiyle ilgili herhangi bir öfkeden söz edilmemesiydi. Bu, kurulu yeniden inceleme zahmetinden kurtardı ve herhangi bir gelir kaybı olmadı. Kurul Sekreteri Dibya Kant Shukla, kasa odalarının sürekli izlenmesi, ek bölge ofisi sekreterlerinin uyanıklığı ve ilçe eğitim yetkililerinin faaliyetleri sayesinde soruşturmanın bu kadar iyi bir şekilde yürütülebileceğini söyledi.