Veber, Veber'e karşı. Aile düellosu baba koç Vítkovic için daha iyi sonuçlandı

AMate

Global Mod
Global Mod
Yardımcı antrenör Vtkovic Ji Veber
| fotoğraf: TK

İlk kez ekstra ligde babama karşı oynadım, aslında bir ilk gerçek şampiyon daha oldu. Kladno'nun savunma oyuncusu Vclav Veber, başka koşullar altında bundan daha fazla keyif alırdım, diye yakındı. Çok fazla şey yaşadık ama ne yazık ki son zamanlarda bunu çok görüyoruz. Yavaşlamayalım, sonra ısınalım.

Onun tta'sı sadece bu puanlar için üçüncüydü. Kendi evimizde çok iyi oynadık ve şu ana kadar sadece bir puan kazandık. Alabildiğimiz kadar gol atmamız gerekiyordu ama oyundan memnun değiliz. Bazen böyle olur, diye tekrarladı Ji Veber.

Oğlunun performansını ve değerlendirmesini sonraya bıraktı. N TM'ye odaklanmaya çalıştım. Tabii oyunu kapsamlı bir şekilde algıladım, oğlumu da kaydettim ama ona konsantre oldum, Vtkovic'in işaretini tekrarladım.

Vclav zvdav acınası olarak değerlendirildi. Kurtarmadan önceki gün teyzesiyle birlikte Ostrava'ya giden ya da Kladno'nun Tinc'te ortada oynayıp sahada kalan 24 yaşındaki tecrübeli oyuncu, tedirginim bana ne diyeceksin, göreceğiz dedi. Kravachy.

Ostrava'ya kahve içmeye gittik, hokey hakkında konuştuk. Sadece hafifçe şakalaştık, pek değil. Vclav Veber, Vtkovice'nin Kladno ile mücadelesi hakkında konuşmadık, oyunumun gelişmesini ve ilerlemesini istedik, dedi.

Veber ailesinin annesi ve oğlu, kurtarmanın hemen ardından evin karanlıkla dolması üzerine ayrıldılar. Ve Ji Veber, Tinca'ya karşı yaklaşan derbi konusunda endişeliydi. Birkaç puan topladık (4 Cuma Çarşamba evde)yerine getiremedik. Nokta atışı yaparak daha iyi bir konuşma yapmamız gerektiğini belirtti.