Vinç açık bir kırık üzerinde çalıştırıldı. Hastaneden tek kişiye saldırmayalım dedi

AMate

Global Mod
Global Mod
Öncelikle desteğiniz için çok teşekkür ederim, hayranlarım dahil arkadaşlarımdan çok sayıda iltifat aldım. Kıkırdamak istemiyorum ama ameliyatın iyi gittiğini umuyorum. Jebek, önümüzdeki günlerde büyüyecek, şimdilik sadece beş hafta konsantre olacağım dedi.

Ayrıca kavganın ortasında doktorlar ve sağlık görevlileri burun buruna geldi. Keba kiel olarak kadho'yu dondurun. Çek teknik direktörü Patrik Hrehork, Slezan'ın penaltılarda 4:3 kazandığı maçın ardından tüm kulübenin bundan dolayı üzgün olduğunu söyledi.

Nihai teşhis uğursuz görünüyordu: kaval kemiği ve kaval kemiğinin açık bir kırığı. Jebek hemen Tinec hastanesinde ameliyata alındı. Onun için sezon bitti.

Kaybedilen puan beni çok kızdırıyor, sanki en iyi oyunlarımızdan birini kaybetmişiz gibi. Bu bizim için büyük bir kayıp, diye içini çekti Hrehork. Keşke Keba da yerinde olsaydı Pardubice'e tüm bu puanları verirdim.

Benzer şekilde dal hri konuştular. İki yıl önce yaptım, ne olduğunu biliyorum. Libor Hudek, buza bu kadar erken çıkmayın dedi.

Sağlık görevlileri yaralı Jakub Jebek'i buzdan çıkarıyor.

Öcel antrenörü Zdenk Motk, Jebka'nın sakatlığı nedeniyle maçı değerlendirmenin bir anlamı olmadığını açıkladı: Bütün gün spor kenarda.

Ocak ayına kadar Tince'nin oyuncusu olan Pnik, Jebek ile yaşadığı kavga sırasında ne olduğunu bilmediğini söyledi. Ama videoyu izledim. Düşüyordum ve yanlışlıkla bacağının üzerine düştüm. Keba'nın at nalı içinde olacağını umuyorum. Pnik kasıtlı değildi, özür diledi.

Hudek, Rio'nun kavgada bile incinmesine izin vermediğini ve bunun aptalca bir şey olduğunu belirtti.

Genç hayranların öfkesi birçok durumda Pnik'e düştü. Ona sadece birkaç faul verilmedi, aynı zamanda iki gol atarak skoru 3:0'dan 3:3'e eşitledi.

🏥
Defans oyuncusu Jakub Jeábek ciddi şekilde yaralandı ve ardından buzdan doğrudan hastaneye nakledildi. Şu anda kaval kemiği ve fibulanın açık kırığı nedeniyle ameliyat ediliyor.

Kebo, bekle
✊
https://t.co/84I4MM9hsZ

1 Mart 2024, 22:20 pspvek arşivlendi: 1 Mart 2024, 21:55

Ve vuruşunu ev yapımı bira kazanının altındaki Pleksiglas'a vurarak kutladı. Richard Pnik, skandallarının spora ait olmadığını söyledi.

Taraftarlar ilk golün ardından ıslık çaldı, ikinci golün ardından ise bağırdılar: Pnik je pi..

Stadyumda aileleriyle birlikte içki içen çocuklar var. Suçu o insanların zihniyetine atın. Onların söylediği şeyleri söylemek için stadyumlara koymayın. Hiç böyle bir şey görmemiştim. Bohuel, büyüdüğüm yer olan Tinci'de. Nasıl davrandılarsa öyle davrandılar… Bu konuda daha fazla yorum yapmak istemiyorum, dedi Pnik.

Jebek'i bir an önce desteklemek için herkesten akışı tek bir kişiye bırakmasını rica ediyorum.

Duygu oyunumuzda Ra urit v'nin belirli durumlarda farklı tepki verebileceğini söyledi. Ailelerimiz ve aptallarımız var, bu spora ait değil. Yaralanmam talihsiz bir kazaydı, kimseyi suçlamıyorum. Bu bile bazen hokeyde olur. Teşekkürler Kuba Jebek.