Vrna: Kabinde konuşma yapmadım, hepimiz maç için bir şeyler yedik

AMate

Global Mod
Global Mod
Bunu hatırlamıyorum bile. Uzun zaman oldu, ölüyordum, dedi on birinci sezonda ekstra ligde yer alan Tonk. Geri kalan yıllarda NHL de dahil olmak üzere sahada çalıştı.

Ocele adına 236 maç oynadı ancak bu şampiyonlukları kaçırdı. Mladá Boleslav’ı 4:1 yendikten sonra içini çekti, iyi bir maçtı.

Bu ilişki çabaya değerdi. Katılıyor musun?
Oldu. Bu iki mağlubiyetten sonra kazanmak istediğimiz şeye odaklanmak istedik. Bazı şeyleri basitleştirdik, elimizdekileri genişlettik ve karşılığını aldık.

Hradec Krlov’a 0:5 ve Litvnov’a 4:6 mağlup olduktan sonra toparlanmak için beş gününüz vardı. Mola yardımcı olmuş gibi görünüyor.
Açıkçası, muhtemelen evet. Ama bu kadar oy alamayacağımızın hepimiz farkındaydık. Litvnov’da üç gol atıp gol atamamak… Bugün bile performansımız ideal değildi ama puanlarımız var.

Kaptan olarak bu kayıpların ardından kabinde bir konuşma yaptınız mı?
HAYIR. Hepimiz bunun için bir şeyler yedik. Ns nişastası da var. Eğitmenle yaptığımız toplantılarda öğrendiklerimizi her zaman takip etmeliyiz.

Antrenör Zdenk Motk çok fazla eziyet etmemeniz gerektiği konusunda uyardı. Ana talimat oyunu basitleştirmek miydi?
Öğütmeye gerek kalmaması için her zaman olur. Evet, işleri gereksiz yere karmaşıklaştırmayacağımıza dair kendimize söz verdik.

Hri Tince glu’ya sevinir. Sadece glu Marko Dao’nun yazarı.

İkinci dersin sonunda Ondej Romano ile çarpıştınız. Buzdan çıkıyordun ama çoktan ısınmıştın. Stet’i hatırlıyor musun?
(Gülüyor) Ben hatırlıyorum. Bir şekilde kurtuldum, belki de bu benim aptallığımdı. Ondra daha sonra benden özür diledi çünkü birbirimizi tanıyoruz (Vtkovice’de birlikte yemek yediler, editörün notu). son dakikada beni kaçırdığın için üzgünüm. Hiçbir şey için endişelenme.

Pazar günkü Karlovy Vary maçına hazır olacak mısınız?
Biraz başım ağrıyor ama umarım iyi olurum.

Muhtemelen bir hulkla değil de Ondra Roman’la çarpışman bir hataydı.
Pazartesi. Bildiğimiz kadarıyla mon troykayı da elinden aldı. Ama Kal, görmediler.

Treni kadronuzu yıkadı. Bu yardımcı oldu mu?
Bilmiyorum, bunu yapmak zorundasın. Bazen hayatta pek çok şeyin farkına varmayız. Bazı şeyleri değiştirdik, kamyona ivme kazandırdık ve puan alıyoruz. Bu iyi.

Yeterince anc’ın vardı. Tinec şu anda finalde acı çekiyor mu?
O hedefleri verdik… Bir şeyleri değiştirip atlamayı başardık, sakin olun. Devre arasında büyük bir şans yakalayan Dan Kurovsk’un beş vuruş yapmasına, soğukkanlılığını korumasına ve topa şut atmasına sevindim. O zamanlar değerli olan iki gole geri döndük. Her ne kadar kale vuruşuyla kendimize yardımcı olamasak da o golleri attık ve öne geçtik.

Şu savunma olayına aşık oldun mu?
Şarkı böyle. Bizim şeylerimizle ilgili endişelerle dolu değildi, ama sorumlu bir şekilde geriye doğru oynadık, ne istiyorsak. Ve buzdan sorumlu ol. Bunu başardık.