Yedi yıl sonra ve hararetle Kladno’yu tercih edin. Bu özel, sesli Frolk

AMate

Global Mod
Global Mod
Michael, kulüp formasına dönüş nasıldı?
Bazı sağlık sorunlarım vardı, bu yüzden başlayıp başlamayacağımı merak ediyorduk. O haftalarda hiç oynamadım, sadece iki diken yedim. Ama fiziksel olarak kendime saygı duydum. Elbette oynaması biraz zaman alacak, o konuya girmeyeceğim. Hazırlık aşamasında da pek oynamadım. Kendimi bir lp ve bir lp gibi hissettim, sadece canım yandı ve tutuklanmaktan dolayı yine biraz hasta oldum. Ama çocuklara yardım edebildiğim için mutluyum ve performansımın artacağını umuyorum.

On yedi yıl sonra Kladno formasını giydin.
Ana kulüp adına şampiyonluğa gitmek çok özel bir şey. Ama kendi evimizde Sparta’ya karşı derbi oynayacağız. Umarım performansı artar.

Yine o kadar da kötü değildi. Ayrıca Vtkovic’lere karşı da bir düşmanınız var. Pakı kaleye yaklaştırdığınızda Machovsk ikinci yarıyı yakaladı.
Çoğu zaman diski bırakabilirdim, yaklaşırken ikiye bir gittik ve ben bunu kapattım. Fazla bir şey değildi ama oyunun ilerleyişine saygı duymamdan kaynaklanıyordu.

Gl, ilerlemeye devam edebilirsin. Bunun için dışarı çıkmadı mı?
Pleky’ye benzer bir şey yapmak istedim (Tom Plekanec), ona hızlı bir stel ile sürpriz yapmak istedim ama bu bana pek uymadı. Soldan sağa gidip yakanın üstüne doğru ittiğimde hep dikenine vuruyordum ama bu sefer çok büyük bir yara değildi. Machovska’ya sürpriz yapmak istedim ama olmadı. Natst Pleky verdi ve Bow ns kırdı.

Vtkovic, Kladno’nun golünde Petr Fridrich pekonv Adam Brzgal’ı vurdu.

Bow’un attığı golün dışında, Ostrava’da Kladno’nun sezonun ilk puanını almasına ne karar verdi?
Muhtemelen yeterince karanlık. Tüm bu çizgiler dikkat çekiciydi ve iyi bir oyun oynamak için hepsine ihtiyacımız var. Hep birlikte gülelim diye. Biraz inişli çıkışlıydı ama genel olarak bizim açımızdan hava güneşliydi. İnşallah Vtkovice noktasından içmek bize biraz özgüven verecektir ve vermeye de devam edeceğiz.

Jakub Strnad’ın kale direğine kendi vücuduyla sağ elini kullanan oyuncuya vurduğu anı da kaydettiniz mi?
Evet, muhtemelen diski oraya atmak istedi ve karar vericiyle karşılaştı. Bu yüzden ikiniz de oyuna girmeye karar veriyorsunuz. İnşallah at nalı olur. Yarışma kararını yanlış vermiş olabilir diye Kuba’ya biraz güldük. Ama bu hokey vuruşuna.

Sahnede her zaman Jaromr Jgr vardı. Nasıl oluyor?
Kurtarma çalışmalarının yapılmaya değer olduğu görülüyor. Henüz erken ve bu sadece bir zaman meselesi. Bahsettiğim konuda çok tecrübem var, çok gezdim. Onu dinlemeye cesaret ediyoruz.

Kladno’nun Vtkovice maçından sonraki sevinci.

Sezon öncesinde Kladno’nun play-off’lara katılacağını duyurmuştunuz. Altında mı ödeyeyim?
Gitmek hızlı. Sezon uzun ama takım ilk iki maçı az farkla bir golle kaybetti. Konuya yaklaşmışlardı ama vahşi doğada bu onlar için işe yaramadı. Aksi takdirde eylemler uygulanamaz. Bu üzerine inşa edilecek bir şey ve her seferinde gelişmeye çalışmalı ve hatalardan ders almalıyız.

Vtkovics’e karşı ilk seansı zayıflamış bir durumda ve bir dakika teknolojiyle tamamladığınız için nasıl hissediyorsunuz?
Bunu araştırmalıyız. İlk yarıda Vtkovice öndeydi ve faullerimiz onları baskı altına aldı. Bu konuda dikkatli olmalıyız. İyi karanlıklar pesilovka üzerine inşa etmişler, bundan kaçınmalıyız.