Yeni ance mi? Simon, devam eden bir çatışmanın da olduğu Budjovices ile hazırlanıyor

AMate

Global Mod
Global Mod
Calgary, Pittsburgh ve Anaheim formalarında 260 maça çıktığı NHL tecrübesine sahip merkez, Budjovic’in şu anki başantrenörü Ladislav ihko hakkındaki bilgisini kullandı.

TK ihka ajansının aktardığına göre, bitirmenin mümkün olduğu ve Dominik’in onlarla birlikte hazırlandığı için mutluyuz.

Mme pro vs 2 haberleri. Hizmetleri için teşekkür ettiğimiz Motor’da Zdenk Doleal nihayet aramızdan ayrıldı. Aksine, NHL’de 260’tan fazla başlamayan bir dövüşçü ve dünya şampiyonasında üç kez yarı finalist olan Dominik Simon eğitime katıldı!
🏒
🥅
https://t.co/vIksADmWqF pic.twitter.com/H2h7dZ0Tsu

— Banes Motor esk Budjovice (@HC_Motor) 24 Temmuz 2023

Simon’ı, 2014/15 ekstra lig sezonunda ülkeye gitmeden önce memleketi oğlunun oynadığı Pilsen’de asistan olarak tanıdı. Daha sonra memleketi Sparta ile bir sözleşme imzalamadan önce yedi sezonun tamamını ödülü kovalayarak geçirdi.

Karşılanmayan beklentiler ve sakatlıklar nedeniyle 28 yaşındaki Tonka’nın iddialı takımdaki kariyeri hızla sona erdi. Temelde 22 kurtarış yaptı, bu kurtarışlarda iki gol attı ve bir gol attı.

Karanlığa destek olmak istiyordum, kendi üzerime baskı yapıyordum ve bu benim enerjimi alıp götürüyordu. Bir süre orada olmak istedim ama parmağımı yaralayınca sözleşmeyi feshetme konusunda anlaştık, dedi iDNES Premium için verdiği bir röportajda.

Çok yönlü bir hücum oyuncusu olarak, sadece bir yıl önce bir takım arkadaşıyla yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle Dünya Kupası sırasında milli takımdan ayrıldı, bu yüzden kendi üzerinde çalıştığını kabul etti ve zihinsel koçların ve bir psikoloğun yardımını kullandı.

Buzun üzerine geri dön. Ve eylemleriyle Budjovice manaftında bir yer için savaşıyor.