Zadina, yer açmak için Detroit’te isminden feragat etti. San Jose’de çalışıyor mu?

AMate

Global Mod
Global Mod
Nasıl acı çekeceğimi bilmiyorum! Zadina’nın öncelikle Detroit’ten gelecek iki yıl için 4,56 milyon dolar değerinde garantili bir krediyi gönüllü olarak imzalaması, serbest oyuncu piyasasının belirsiz sularına atlaması ve başka birinin ona sahip olması için dua etmesi gerektiğini fark etmem sadece birkaç dakikamı aldı. . ben yiyeceğim

Red Wings’in genel menajeri Steve Yzerman’ın önce Zadin’inden değişiklik ve yeniden başlama talebinde bulunduğunu kabul ederek böyle bir kararına saygı duyuyorum.

Sadece 23 yıl içinde, diğer kulüplerin onu hiç düşünmeden alabileceği bir zamanda bile, hiç kimse onu benzer bir maaşla satın alamazdı.

Ve ödemesiyle iyiydi. Filip aptal değil, kariyeri nedeniyle vazgeçtiği şeyden ona dolar ve para borcu yok ve başaracak. Gerçekten de, Pov Yzerman.

Geçen yıl Zadina ile sözleşme imzalayan ve Dleitho Mue’da büyümesini umut eden oydu. Düşük verimlilik ve üretkenlik ve yaralanmalar buna izin vermedi.

Filip Zadina, Red Wings formasıyla beş yılda 190 maça çıktı ve 28 gol ve 40 asist gibi etkileyici istatistiklere sahipti.

Detroit Red Wings takımından Filip Zadina gl’yi kutladı.

2018 seçmelerindeki iddialı Estonyalı, gereksinimleri karşılamadı, çünkü ondan önce kulüp onu Brady Tkachuk’tan veya şimdiye kadar yıldız savunma oyuncusu Quinn Hughes’dan sonra yalnızca iki sıra aldı. Ama kariyerini yazmazdım. Yavaş yavaş büyüyen, değerli bir oyun haline gelmelidir. O iyi bir adam ve çok çalışkan, diye övdü Yzerman. Numarayı kullanmak sadece Zadin’e kalmış. San Jose’de işinizi şansa bırakmayın.

Daha fazla ödemeyin, genç bir oyuncuyu bedavaya kazandılar, bu da takımın yeniden inşası için faydalı olacak ve Zadina’nın bedava sınırlı bir oyuncu olacağı bir yılda bile onun için bir ilki olacak.

esk yetenek ise önümüzdeki birkaç ay içinde değerli bir sözleşme bekleyebilir. Sharks menajeri Darren Ferris, Filip’in koç David Quinn ile yaptığı konuşmanın, başka yere değil, önce Sharks’a gitme kararında yardımcı olduğunu belirtti.

Sharks’ın pek rakibi olmayacak. Kaptan Logan Couture ile birlikte stabil Hertl’in ortasında Zadina, ağırlıklı olarak Anthony Duclair, Alexander Barabanov, Kevin Labanc ve hatta görünüşe göre 2021 draftının yedinci seçimi William Eklund ile tahtalarda bir yer için mücadele edecek.

Mesele kimsenin adının duyulması değil ve daha ileriye bakarsanız, Zadina 2024’te Esko’daki kendi stadyumunda milli takıma da davet edilecek.

Zadin’in geleceğini Sharks’la ilişkilendiren ilginç bir gerçek var, o da takım arkadaşı Martin Kaut’un gençlik kategorilerinden Pardubice liginin dışına çıkması. Ayrıca onu 2018’de Zadina’nın hemen arkasında draft ettiler. Geçen sezonun başında Sharks’a katıldı.

Colorado, ancak batı yakasındaki kulüple yeni bir sözleşme üzerinde anlaşmadı. Ve bunun yerine Zadina şarkı söyledi.