Zaten kulüp rekoru var, peki ya ekstra lig? Defans oyuncusu Ticháček, buna odaklanmıyorum

AMate

Global Mod
Global Mod
Üzerime düşerse etrafta dolaştığını duyabiliyorum. Ama buna odaklanmak ya da hiç odaklanmak istemiyorum, ellerimi bir arada tutmalıyım, Tichek etrafındaki abartıyı saklamaya çalışıyor. Son iki kurtarmayı yüzde yüze çıkaracağım ve ne olacağını göreceğiz.

Tinca ve Litvnov'a karşı oynadığı son iki turda temposunu korudu ve 50 maçta dengesini 13 gol ve 30 asiste çıkardı. 43 Kanada puanıyla Kanaan Brady Austin'in yıllar önce kırdığı kulüp rekorunu egale etti. Dinlemesi güzel, yirmi bir yaşındakinin yeteneğini inkar etmek mümkün değil.

Gençler şampiyonasında çifte madalya kazanan oyuncu, bu yaz A Milli Takım'da ilk kez forma giydi. Ekstra Lig'deki performansları hızla yükseldi.

Harika oynuyor ama ondan başka bir şey beklemiyorum. Yeteneğin ne kadar harika olduğunu duydum ve bu yıl da bunu gösteriyor. NHL'de 12 maça çıkmış eski bir oyuncu olan Kladno'nun yardımcı antrenörü Pavel Skrbek, ondan sonra hiçbir şey istemeyeceğimi belirtti. Vichni eriyor, nasıl sapa vurup kayıyor ama iyi bir bek normalde böyle oynuyor.

Ekstra ligde Tichek bu yıl milyarına rağmen ilerliyor, bu yıl 8 puanla patlama yaptı. İki sezonda sadece 14 sayı attı.

Ryti Kladno – Verva Litvnov, hokey ekstra ligi. Ji Tichek gl.

Yıllardır siyah saçlarım var ve o zamandan beri saçlarım dökülmeye başladı. Pesilovka'da as almamın bir rolü var. Sonra biri diğerinin yanına gidiyor. Puan aldığım için çok mutluyum ama bar oynamamayı tercih ederim. Ne yazık ki durum böyle çıktı.

Beni sadece 40 sayıyla Plzeň'den Petr Zmorsk ile tehdit edebilen ekstra ligin en üretken savunmacısı, bireysel olarak as alırken, diğer taraftan köpeğin altında as yaptı. Kladno, paradoksal bir şekilde, acımasız ortelin hemen ardından barda tekrar soğudu ve sürekli motive olan çorbacı Tinec ve Litvnov'u yendiler.

Ne yazık ki sezonun bu aşamasında bu bizim için hiçbir şey değil, ancak barda Tichek'in aklında doğru notayı ayarladığımız için mutluyuz. Bizde hiçbir sorun olmadığı gerçeğine bakmayalım. Oyunumuzu basitleştirdiğimizde ve lafı esirgemediğimizde bu bizi ilişkilere yönlendirdi. Ayrıca kendi kendimize şunu da söyledik, eğer yüzde 100'e ulaşırsak öyle olsun. Pek çok erkek vücudunu yatağa koydu. Tüm sezon boyunca böyleydi, farklı görünebilirdi, ah, muhtemelen bunun için içtik ve sen de.

Sezon sonunda nasıl gol atılacağına dair sessizlik vardı. Bunun sonunda ekstra ligin tarihine giriş mi yapılacak? En azından şu ana kadar bunu yapmayı başardı.